שירותי הנהלת חשבונות

written by admin on אוקטובר 15, 2012 in מאמרים with no comments

הנהלת חשבונות

כל עסק בכל סדר גודל, יזדקק לנושא של שירותי הנהלת חשבונות – זאת בכדי שאלו יסייעו לו להבין מה המצב הפיננסי של אותו העסק בכל רגע נתון והאם הוא אכן מרוויח כמצופה או שחלילה הוא נמצא במצב של הפסדים ויש צורך לחשוב ולקבל החלטות יחד עם מנהל החשבונות, כיצד לשפר ולייעל את ההתנהלות של העסק.

כמובן, שעצם קבלת שירותי הנהלת חשבונות אינה מספיקה, חשוב לדאוג שיהיה מדובר בשירותים איכותיים ומקצועיים. לצורך כך, יש להקפיד ולבחור חברה או איש מקצוע מנוסה, אשר אתם, כבעלי עסק, סומכים עליו שיבצע את עבודת הניהול והפיקוח בצורה הטובה ביותר וידאג ליידע אתכם בכל נושא חשוב ורלוונטי שיתעורר.

מה כוללים השירותים?

שירותי הנהלת חשבונות כוללים: תיעוד של כל הפעולות הפיננסיות אשר מבוצעות בעסק, בין היתר -  חישוב תחזית לסוף שנה, ביצוע דיווחים שוטפים לרשויות השונות, לחברות הביטוח ולקופות הגמל, הפקת תלושי משכורת לעובדים, הכנת קובץ העברה למס הכנסה, הגשת טופס 126 בסוף כל שנה מענה על שאלות או פתירת בעיות בתחום שכר ודיני עבודה ועוד. במקרים רבים שירותי הנהלת חשבונות יכללו גם שירותי יעוץ מס – כמו הגשת דוחות שנתיים למס הכנסה והצהרת הון.

מעבר לתמונה מפורטת על מצבו הפיננסי של העסק, אותה כאמור, ניתן לקבל על ידי שירותים מקצועיים של הנהלת חשבונות. ישנה אפשרות להסתייע בשירותים אלו לצורך ביצוע של ביקורת פנימית בעסק בתחום ניהול הסיכונים ולקבל עזרה בקבלת החלטות פיננסיות שונות הקשורות לעתיד החברה.

מקפידים על קבלת שירותים מקצועיים ואיכותיים

מכיוון שהתנהלות הפיננסית של העסק היא אחד הגורמים החשובים והמשפעים על הצלחתו ומכיוון שהצלחה זאת תלויה משמעותית בטיב שירותי הנהלת החשבונות אותו העסק יקבל, ישנה חשיבות גבוהה לדאוג לקבל שירותי הנהלת חשבונות מאנשי מקצוע המנוסים בתחום – אנשים אשר שמים דגש על יסודיות, על חריצות ועל תשומת לב לפרטים בעבודתם. אנשי מקצוע אמינים וישרים אשר ניתן לסמוך עליהם בצורה מקסימאלית ולהיות עם ראש שקט, בידיעה שההתנהלות הפיננסית של העסק מפוקחת בצורה הטובה והאיכותית ביותר.


באתרנו תוכלו לקבל ייעוץ חינם ללא כל התחייבות מרואי החשבון ומנהלי החשבונות הטובים בארץ!