רואה חשבון בפתח תקווה

written by admin on דצמבר 6, 2012 in מאמרים with no comments

כמעט כל עסק, בין אם חברה או בין אם עסק עצמאי בכל סדר גודל, יפנה בשלב מסוים לקבלת שירותיו של רואה חשבון – זאת במטרה ליהנות משירותיו של איש מקצוע מנוסה, אשר ידאג להסדרת ענייני הכספים של העסק, ייצוגו מול רשויות המס ודאגה מתמדת לכל ההתנהלות הפיננסית של העסק.

לצד המקצועיות, הניסיון והאמינות של רואה החשבון, חשוב לשים דגש על פרמטר נוסף בעת חיפוש בעל המקצוע והוא הקרבה הגיאוגרפית של רואה החשבון למיקום העסק, כך יוצא שאם העסק שלכם נמצא בפתח תקווה, ישנה חשיבות גבוהה שתמצאו רואה חשבון בפתח תקווה.

רואה חשבון בפתח תקווה – חשיבות הזמינות

ישנם מגוון רחב של פרמטרים אשר ינחו בעל חברה או עסק בעת חיפוש רואה חשבון בפתח תקווה או בכל מקום אחר, ביניהם: הניסיון, השירותים, המחיר, האמינות ופרמטרים נוספים וחשובים. אך בכדי שכל הפרמטרים הללו אכן יהיו בעלי ערך, ישנה חשיבות לזמינות של רואה החשבון ולקרבתו למקום העסק.
רואה חשבון אשר ממוקם קרוב לעסק, יוכל להיפגש עם בעל העסק לעיתים קרובות, גם במקרים לא מתוכננים בגינם יש צורך בקיום פגישה דחופה – כגון, גילוי של הוצאות לא מוכרות היכולות לפגוע בעסק וכדומה. בנוסף, יתאפשר לו להגיע בעת הצורך בקלות ובמהירות אל אותם סניפים של הרשויות השונות והבנקים, אליהם משתייך העסק.

מעבר לכך, קרבתו, תאפשר לבעל העסק לפקח ולהתעדכן לגבי עבודתו של רואה חשבון באופן שוטף ובכל עת. כך במידה והעסק נמצא בפתח תקווה או בסביבתה הקרובה מומלץ לבחור רואה חשבון בפתח תקווה.

השירותים השונים של רואה חשבון בפתח תקווה

השירותים אותם נותן רואה החשבון הם כמובן לא תלויי מקום, אך חשוב להכיר אותם טרם הפנייה לקבלת שירותיו של רואה חשבון, בין השירותים: ייעוץ כלכלי פיננסי, בניית תכנית עסקית או תכנית הבראה לעסק, ייצוג בבנקים וברשויות המס, מיסוי חברות, הצהרות הון, שירותי הנהלת חשבונות, ייעוץ מס, הכנת דו"חות ועוד קשת שירותים מגוונת החשובה ומשמעותית בהצלחת כל עסק בכל גודל, מכל סוג ובכל מקום.