הנהלת חשבונות במיקור חוץ

written by admin on נובמבר 20, 2012 in מאמרים with no comments
הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות

אנחנו חיים בתקופה כלכלית לא קלה, כך שרוב האנשים מקפידים לחסוך במקומות בהם יש האפשרות לעשות זאת. בעקבות המשברים הכלכליים שפקדו את העולם בשנים האחרונות ופיטורי העובדים שמעסיקים נאלצו לעשות כתוצאה מכך, התפתחה תופעה בשם מיקור חוץ – outsourcing.
מיקור חוץ הוא מינוח המתייחס לקבלת שירות של תהליכי עבודה בחברה מסוימת על ידי חברה חיצונית המתמחה באותו התחום. עובדי החברה המציעה שירותי מיקור חוץ, יבצעו את עבודתם, ממשרדי החברה אשר מזמינה את אותם השירותים.
אחד התחומים הפופולאריים בהם יש דרישה גדולה לנושא של מיקור חוץ, הינו תחום הנהלת החשבונות.
באמצעות הנהלת חשבונות במיקור חוץ, יכול בעל העסק לקבל את כל השירותים המקצועיים הקשורים לתחום הפיננסי בחברה שלו, מבעל מקצוע מוסמך, על בסיס קבוע וזאת בלי צורך להעסיק אותו כעובד בחברה ולשלם משכורת מלאה ואת ההוצאות הנלוות לכך.

היתרונות של הנהלת חשבונות במיקור חוץ

יתרונותיה של הנהלת חשבונות במיקור חוץ, הם רבים ומשמעותיים בין היתר, החיסכון בעלויות של משכורות עובדים והוצאות נוספות כמו: ביטוחים, פנסיה וכדומה, חוסר מחויבות בין יחסי עובד ומעביד, גמישות בשעות העבודה – עובדים מספר שעות בהתאם לצורך. יתרון נוסף, הוא בעובדה שבעל החברה יוכל לבחור לעבוד עם חברת הנהלת חשבונות מקצועית אשר בנוסף לשירותים השוטפים של הנהלת חשבונות, תספק לו גם שירותי יעוץ ושירותים נוספים אשר יכולים לסייע לו בניהול העסק.
בסופו של דבר, גם חברות הזקוקות לשירותים צמודים של מנהל חשבונות, ייהנו מהנושא של קבלת שירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ, מקצועיים אמינים וזולים יחסית ויחד עם זאת, גם מזמינות ונוחות ההתנהלות מול העוסקים בתחום – זאת מכיוון שהנהלת חשבונות במיקור חוץ מתבצעת ממשרדי החברה.

למי מתאים השירות של הנהלת חשבונות במיקור חוץ?

שירותי הנהלת החשבונות במיקור חוץ מתאימים לחברות וארגונים בגדלים שונים ומתחומים שונים ביניהם גם חברות פרטיות, חברות סטארט אפ וחברות נוספות, אשר זקוקות למחלקת הנהלת חשבונות, אך מעוניינות לחסוך ככל הניתן ולקבל עבודת הנהלת חשבונות איכותית, מדויקת המתבצעת בזמן והעונה כל הצרכים האינדיבידואליים של אותה החברה.